O nas

drwenerolog.pl jest marką należącą do Lifecc sp. z o.o. sp. k w Gdańsku.

W ramach naszej placówki medycznej w Gdańsku, dysponujemy:

  • specjalistami dermatologii i wenerologii pod kierownictwem dr n. med. Igora Michajłowskiego (Clinica Dermatologica)
  • ponad 50 lekarzami specjalistami, praktycznie wszystkich specjalizacji medycznych, dzięki czemu możemy zapewnić prawdziwie kompleksową, prywatną opiekę medyczną.
  • Jedna z największych placówek medycznych w Północnej Polsce
  • Ponad 50 lekarzy specjalistów, pracujących w ramach naszego centrum medycznego w Gdańsku
  • Ponad 300 m2 powierzchni, 13 komfortowych i nowoczesnych gabinetów konsultacyjno – zabiegowych
  • Własne, nowoczesne laboratorium diagnostyki molekularnej i immunologicznej
  • Leczymy pacjentów z całej Polski i Europy

O naszym Laboratorium

Laboratorium Lifemedica jest nowoczesną, medyczną placówką świadczącą usługi w zakresie diagnostyki molekularnej i immunologicznej.

Prowadzone przez nas laboratorium stawia sobie za cel zapewnienie możliwie najwyższego poziomu usług świadczonych naszym pacjentom. Aby zapewnić w pełni wiarygodne – i co najważniejsze – pewne wyniki badań w zakresie diagnostyki molekularnej i immunologicznej, podejmujemy współpracę ze szpitalami i innymi kompetentnymi placówkami medycznymi.

Diagnostyka molekularna znajduje dziś szerokie zastosowanie m.in. w wenerologii czy onkologii, przy wykrywaniu chorób zakaźnych czy ocenie zróżnicowania genetycznego, zaś immunologiczna wskazana jest choćby w rozpoznaniu wielu patogennych schorzeń człowieka, a także gdy występują niepowodzenia ciąży, dlatego też Lifecc tworzy zespół specjalistów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem diagnostyczno-naukowym, by odpowiednio zinterpretować wyniki specjalistycznych badań.

Istotnym jest i to, że zdobyte w przeszłości kwalifikacje zawodowe naszych lekarzy nadal są przez nich uaktualniane i pogłębiane w kluczowych instytutach naukowych i w ośrodkach klinicznych zarówno w kraju, jak i za granicą.

O ich wysokim statusie zawodowym świadczy także członkostwo w krajowych i międzynarodowych towarzystwach naukowych, jak również udział w licznych konferencjach naukowo-medycznych. Tak aktywna i profesjonalna postawa gwarantuje Klientom Laboratorium Lifemedica wysoką jakość fachowej opieki medycznej, umożliwiającej w oparciu o diagnostyczne badania najlepsze rozwiązania terapeutyczne.

Laboratorium Lifemedica wykonuje badania dla wielu placówek medycznych nie tylko na terenie województwa pomorskiego, ale i w kraju – są to zarówno szpitale publiczne jak i nzoz-y oraz duża liczba prywatnych gabinetów lekarskich.